KONST / Litografier / Litografi 17004578
nr 1700 4578
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografi, Figur. Signerad, numrerad 108/350. Bildmått: 38x25 cm, yttermått inklusive ram: 54x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:28:38
9/5 10:05:38
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman